Złoty Projekt


  • Index
  •  » :-]
  •  » Budżet i wizyta przygotowywcza

#1 2009-01-14 21:47:41

Grzesiek

Moderator

Zarejestrowany: 2009-01-02
Posty: 11
Punktów :   

Budżet i wizyta przygotowywcza

Okej ludzie, trochę jestem out of mind bo się porwałem z motyką na budżet w tygodniu w którym mam kolosa z logiki który być może sprawie, że będe zwolniony z egzaminu . Ale do rzeczy:
1. Eliza zaproponowała abyśmy zrobili wizytę przygotowawczą. Czyli zapraszamy liderów na 2 dni rozmawiamy z nimi jak to ma wygladąć.
2. Ktoś się zadeklarował w sprawie rozmowy z krajami o kosztach transportu? Chyba to był ktoś kto był w poniedziałek. Bo Eliza nam mówiła o ile mnie pamięć nie myli, że to oni to przygotowują i przysyłają nam sumy...
3. Jak dokładny to ma być budżet na ten piątek? Bo jeśli bardzo dokładny to jestem w dupie ale postaram sie załatwić, jak niezbyt dokładny to okej, tylko ciągle wszystko się rozbija o ten koszt transportu.

Offline

 

#2 2009-01-14 21:52:04

Czarownica

Moderator

Zarejestrowany: 2009-01-03
Posty: 10
Punktów :   

Re: Budżet i wizyta przygotowywcza

Ja pomoge Grzeskowi w tym tylko teraz tak gdzie idziemy? gdzie ich prowadzimy? czym bedziemy sie przemieszczali po lbn? na ile dni wynajac przewodnika? itd. prosze o konkrety bo to jest b istotne

Offline

 

#3 2009-01-14 22:23:43

Grzesiek

Moderator

Zarejestrowany: 2009-01-02
Posty: 11
Punktów :   

Re: Budżet i wizyta przygotowywcza

Pytanie nr.3 nieaktualne
Potrzebuję od was jeszcze takich informacji:
4. Ilu jest organizatorów?
5. Ile nocy uczestnicy spędzą u nas

Offline

 

#4 2009-01-14 22:28:28

Jenerałowa

Moderator

7898154
Call me!
Zarejestrowany: 2009-01-02
Posty: 20
Punktów :   

Re: Budżet i wizyta przygotowywcza

zgodnie z tym co napisała Eliza - jeśli mamy kontakt z jakimś krajem, to się kontaktujemy i pytamy o przewidywane koszty transportu.
druga sprawa - osobą, która miała się zająć sprawą transportu na miejscu był Konrad, więc do niego odsyłam, a nuż zdążył już coś przygotować.
jeśli chodzi o wizytę przygotowawczą - po namyśle doszłam do wniosku, że trzeba ją zrobić, jeśli chcemy żeby wyszła cała sprawa z happeningiem np.
jeszcze będę to wszystko omawiać z Elizą w poniedziałek, ale jeśli chodzi o koszty transportu to coś pisała w mejlach.
tam są dla Grzesia jakieś stawki do budżetu czy coś, wybaczcie, ale się jeszcze nie zagłębiałam - też w tym tygodniu mam kolokwiowy (a nie kolokwialny:/) zawrót głowy... chyba się na moim wydziale zmówili, i biją rekord w ilości kolokwiów na tydzień:/

z tego co słyszałam, nie został dokonany ważny podział, czy też przydział - osób z naszej grupy do poszczególnych krajów, a przydałby się on z związku właśnie z wypytywaniem o koszty transportu.

trzeba to zrobić szybko, a nie chcę, żeby wyszło, że się rządzę i jest to jednostronne polecenie - proponuję niezwłocznie konferencję na gadu z minimum jedną osobą (tak, żebym miała na kogo zwalić częśc winy:P)

Offline

 

#5 2009-01-16 15:20:38

Konrad

Moderator

Zarejestrowany: 2009-01-05
Posty: 8
Punktów :   

Re: Budżet i wizyta przygotowywcza

Co do transportu to koszta przyjazdu do Polski Grzesio dostanie bezpośrednio od partnerów, to będą bardziej pewne, ja natomiast zajmę się transportem podczas wycieczek. (tak żeby mieć orientacyjną cenę).

Kolejna sprawa to kontakt z partnerami i osoby odpowiedzialne za poszczególne kraje. Eliza mówiła, że najlepiej jakby jedna osoba była odpowiedzialna za jeden kraj. Z moich notatek z początkowych spotkań wygrzebałem coś takiego:

1) Niemcy - Ja
2) Finlandia - Mariusz
3) Ukraina - Gosia
4) Serbia (zamiast Chorwacji początkowej) - Grzesio i Łukasz (dogadajcie się między sobą który z Was chce się tym zająć)
5) Białoruś - i tu jest problem, bo jest pusto.

Zgłaszajcie się kto chce to wyśle kontakt mailem
Jakbyście coś chcieli ode mnie pilnie to telefonicznie: 722130405

A i robimy w końcu 5 osób + 1 lider?

Offline

 

#6 2009-01-16 18:48:34

Grzesiek

Moderator

Zarejestrowany: 2009-01-02
Posty: 11
Punktów :   

Re: Budżet i wizyta przygotowywcza

tak 5 osób + 1 lider nie więcej. bo by wtedy ilość osób przekroczyła 40 osób.
Jeszcze jedno: Dowiedziałem się dzisiaj o jakiś 20-30 płytach i 250 biuletynach które mają się pojawić po projekcie... Stasio zadeklarował się sprawdzić ile kosztuję wyrobienie płyt a ma ktoś pojęcie ile może kosztować zrobienie tego biuletynu? Ja nie mam pojęcia a muszę to ująć w budżecie...
Edit: Przegadałem to z Anią już.

Offline

 
  • Index
  •  » :-]
  •  » Budżet i wizyta przygotowywcza

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.xcw.pun.pl www.vsbednarski.pun.pl www.soyogi.pun.pl www.polskiextremetruck.pun.pl www.sbt.pun.pl